ĮMONIŲ TURGUS

Tai pirmoji Lietuvoje įmonių ir verslo elektroninė parduotuvė. Elektroniniame prekystalyje bus išdėliota daugiau nei 100 įvairių įmonių. Didžiausią jų dalį sudarys uždarosios akcinės bendrovės (UAB), bet bus pasiūlyta ir kitokių, naujų ar jau veikiančių, su įvairiais įstatiniais kapitalais ir įvairių verslo šakų.

Mūsų klientai yra tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Be to, mes siūlome įmones ir Lietuvos piliečiams, ir nerezidentams. Nusipirkti įmonę Lietuvoje bei užregistruoti ją savo vardu dabar per keletą minučių gali žmogus iš bet kurios pasaulio šalies.

Taip pat galėsime Jums siūlyti užsienio įmones, verslus, parengtus Lietuvoje ar užsienyje, registracijos adresus, leidimus gyventi ir pan.

Projektas IMONIUTURGUS.LT taip pat numato bendradarbiavimą su daugeliųužsienio piliečių. Jis suteikia asmenims, kurie nėra Lietuvos residentai, puikią galimybę įsigyti įmonę per 2-3 dienas neatvažiuojant į Lietuvą, o paslaugų paketas "EUROPARAMA JUMS" turi viską, ko galėtų prireikti užsieniečiui.

Įsigijęs įmonę, kiekvienas iš mūsų klientų taip pat gaus nemokamą paslaugų paketą "EUROPARAMA JUMS", kurio dėka net ir studentas lengvai galės pradėti nuosavą verslą.

Kontaktai:

Internetinė svetainė: https://www.imoniuturgus.lt/lt/apie_mus

įmoniuturgus
86 86 18 228
Miestas: Vilnius
email
ĮMONIŲ TURGUS
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas