SUPER P FORCE!  Super P Force“ yra superinis sekso papildas

Žiūrėti visus skelbimus Papildai
€ 0.00

SUPER P FORCE! 
Super P Force“ yra superinis sekso papildas erekcijai, kurį sudaro du komponentai: 100 mg sìldenafil (taip pat žinomas kaip „Viágra“) ir 60 mg dapoksetine (Taip pat žinomas kaip Prilìgy).
Tai yra vienas iš populiariausių ir efektyviausių 2in1 sekso papildų rinkoje !!

Dapoksetinas, esantis „Super P Force“, sulaiko ejakuliaciją lytinių santykių metu ir gerokai prailgina lytinių santykių laiką. Dapoksetinas pagerina visas lytines funkcijas, susijusias su ankstyva ejakuliacija. Šis vaistas padeda kovoti su psichologinėmis problemomis dėl ankstyvos ejakuliacijos, o tai pagerina seksualinį pasitenkinimą. Dapoksetinas šiuo metu yra vienintelis patvirtintas vaistas ankstyvai vyrų ejakuliacijai gydyti. Dapoksetinas, pirmoji klinikinė medžiaga, užkertanti kelią ejakuliacijai, buvo sukurta 2012 m. Vokiečių mokslininkų. Dapoksetinas veikia refleksą, kuris yra atsakingas už ejakuliaciją ir sustabdo priešlaikinę ejakuliaciją. Dapoksetiną geriausia vartoti likus 1-2 valandoms iki lytinio akto, atsižvelgiant į žmogaus organizmą.

Sildenafìl skirtas stiprinti potenciją ir taip pat naudojamas vyrų erekcijos sutrikimams gydyti. Sildenafíl padidina kraujotaką varpos srityje seksualinės stimuliacijos metu. Šis padidėjęs kraujo srautas sukelia stiprią erekciją ir padeda mėgautis lytiniais santykiais. Sildenafìl yra pagrindinė veiklioji Vìagros medžiaga. Rekomenduojama maksimali sildenafìl paros norma yra 100mg. Sildenafìl veikia apie 8-12 valandų. Atsižvelgiant į tai, kad dapoksetinas suaktyvėja per 1–2 valandas, o sildenafìl - per 30–60 minučių, optimalu „Super P Force“ vartoti 1,30 valandos prieš lytinius santykius.

Taigi „Super P Force“ preparatas padės sustiprinti erekciją ir ilgiau mėgautis seksu!

Kaip naudoti?
„Super P Force“ reikia naudoti 60-90 minučių prieš lytinius santykius užgeriant stikline vandens. Didžiausia paros dozė yra viena tabletė.

„Super P Force“ žymiai pagerina vyrų seksualinę sveikatą, padeda sustangrinti varpą ir prailginti lytinį aktą iki trijų kartų !

Kaina 4tbl 20€

Siunčiame į visus Lietuvos miestus.
Siuntimo kaina 1eur.
Siunčiame neutralioje pakuotėje.

Užsakyti galima el.paštu: x.papildaivyrams@gmail.com
tel.nr.: 867601647

Kontaktai:

Papildai
867601647
Miestas: Kaunas
email
SUPER P FORCE!  Super P Force“ yra superinis sekso papildas
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas