Super VIDALISTTA!  TVIRTA EREKCIJA + ILGESNIS AKTAS NET 36VA

Žiūrėti visus skelbimus Papildai
€ 0.00

Super VIDALISTTA! 
TVIRTA EREKCIJA + ILGESNIS AKTAS NET 36VAL!!!

Super Vidalìstta - Tai gerai žinomų Vidalìstta serijos produktų preparatas kombinuotas kartu su Prilìgy (Dapoksetinu), kuris suteiks ne tik stiprią erekciją, bet ir padės ilgiau tempti lovoje atitolinant sėklos išsiveržimą. Tai tikrai vienas geriausių Vidalisttta prekės ženklo papildų.
Super Vidalisttā susideda iš 20mg Tādalafil (taip pat žinomo kaip cialìs) ir 60mg Dapoksetine (taip pat žinomo kaip Prilìgy).

Dapoksetinas ( Prilìgy) gydo ankstyvąją (greitą) vyrų ejakuliaciją. Šis vaistas yra gerai toleruojamas preparatas, kuris pagerina visas lytines funkcijas, kurios yra susijusios su ankstyva ejakuliacija. Depoksetine padeda panaikinti psichologines problemas dėl priešlaikinės ejakuliacijos, dėl to pagerėja lytinis pasitenkinimas. Šiuo metu Dapoksetine yra vienintelis patvirtintas preparatas, gydantis ankstyvąją vyrų ejakuliaciją.

Tādalafil (cialìs) yra naudojamas gydyti vyrų erekcijos disfunkciją (impotenciją, arba kai vyras negali santykiauti dėl nestandžios ar laikinai sustandėjančios varpos). Tādalafil gydo erekcijos disfunkciją, padidindamas kraujo pritekėjimą į varpą seksualinės stimuliacijos metu. Šis padidėjęs kraujo srautas sukelia erekciją ir padeda užtikrintai mėgautis lytiniu aktu.

Kaip vartoti?
Super Vidalisttā reikia išgerti 60 minučių prieš lytinį aktą užgeriant stikline vandens. Maksimali paros dozė – viena tabletė.

Kodėl verta?
Klinikinis Tādalafil ir Dapoksetine derinys labai stipriai pagerina vyrų seksualinę sveikatą. Padeda sustangrinti varpą iki 36 valandų, bei prailginti lytinį aktą nuo trijų iki penkių
kartų !!

Kaina 5tbl 25€
10tbl 45€

Siunčiame į visus Lietuvos miestus.
Siuntimo kaina 1eur.
Siunčiame neutralioje pakuotėje.

Užsakyti galima el.paštu: x.papildaivyrams@gmail.com 
tel.nr.: 867601647

Kontaktai:

Papildai
867601647
Miestas: Kaunas
email
Super VIDALISTTA!  TVIRTA EREKCIJA + ILGESNIS AKTAS NET 36VA
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas