AFRODIZIAKAS - ALEJUS MASAŽUI 100 ml - BioAroma

Žiūrėti visus skelbimus Alla
€ 18.00

AFRODIZIAKAS - aliejus MASAŽUI 100 ml su jazminu, santalmedžiu, kananga (Ylang Ylang).

Alejų mišinys, sukurtas lytiniam potraukiui skatinti,aistrai žadinti. Po naudojimo oda tampa kaip aksomas. Masažokite visą kūną. Alejus geriau įšsigeria su vandeniu,todėl rekomenduojama užtepti ant švaraus šiek tiek drėgno kūno (pvz., po dušo). Primename, kad meilės naktis su afrodiziakais nesibaigtų fiasko!

Santalų,jazminų, kanangas (yalang-ylang) – visi šie aliejai turi raminamąjį poveikį, bei švelniai stimuliuoja. Yra keliama hipotezė, kad šie aliejai turi hormoninį poveikį organizmui. Žinoma, kad santalų ir jazminų aliejai tiek vyrams, tiek moterims (ir netgi katėms) turi svaiginantį poveikį, kuriam neįmanoma atsispirti.
Jazminų aliejus – tai euforijos aliejus. Užuodžiant jo kvapą – išsiskiria endorfinai, blokuojami skausmo receptoriai, paaštrėja sensorika, kyla susijaudinimas! Įdomu, kad žmonės, kuriems teko naudoti šiuos aliejus ne dėl seksualinių priežasčių, pastebėjo jų erotinį „šalutinį“ poveikį. Ir tai yra puikus įrodymas, kad aliejus veikia ne todėl, kad tokio poveikio yra tikimasi, o todėl, kad turi atitinkamų savybių ir veikliųjų medžiagų.

Mylinčiam partneriui darant tokį masažą galima tikėtis maksimalaus poveikio.

www,sveikatashop.lt

Kontaktai:

Internetinė svetainė: sveikatashop.lt

Alla
861217997
Miestas: Klaipeda
email
AFRODIZIAKAS - ALEJUS MASAŽUI 100 ml - BioAroma
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas