Prekyba pramoginiais fejerverkais ir pirotechnika

UAB “HESTIA BALTIC”, įmonė siekdama pasiūlyti Jums patį geriausią kainos bei kokybės sąntykį ir tiekti į rinką tik kokybiškiausius gaminius, jau ilgą laiką bendradarbiauja su pačiais garsiausiais pasaulyje fejerverkų gamintojais. Mes siūlome Jums itin platų šventinių fejerverkų ir pramoginės pirotechnikos asortimentą. Mūsų pasiūlymuose Jūs visuomet atrasite geriausiai patenkinančių Jūsų poreikius, įvairių kainų lygių baterijų, raketų, sprogstančių rutulių, fontanų ir kitų populiarių pramoginio nuadojimo pirotechnikos priemonių.

Pramoginių fejerverkų naudojimo apribojimai
Draudžiama:

•Naudoti ir parduoti civilines pirotechnikos priemones arčiau kaip 75 metrai nuo mokyklų, vaikų darželių, naudoti civilines pirotechnikos priemones arčiau kaip 75 metrai nuo gydymo ir reabilitacijos įstaigų, kulto, šarvojimo patalpų, jeigu tai nesuderinta su atsakingais už šių pastatų (statinių) ar patalpų eksploatavimą asmenimis, taip pat kitose savivaldybės tarybos uždraustose vietose.
•Naudoti civilines pirotechnikos priemones nuo 22.00 val. iki 6.00 val. (išskyrus švenčių dienomis, taip pat per masinių pramogų renginius, kuriuos rengti nustatyta tvarka yra išduotas leidimas), taip pat kitu savivaldybės tarybos uždraustu laiku.
•Naudoti civilines pirotechnikos priemones ne pagal paskirtį.
•Naudoti ir parduoti civilines pirotechnikos priemones, kurių garantijos (saugojimo) laikas yra pasibaigęs.
•Naudoti ir parduoti civilines pirotechnikos priemones asmenims, kurie neturi teisės jų įsigyti.
•Naudoti ir parduoti civilines pirotechnikos priemones asmenims, apsvaigusiems nuo alkoholio, narkotikų, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų.
•Naudoti ir parduoti civilines pirotechnikos priemones, kurios yra akivaizdžiai mechaniškai ar kitaip pažeistos, deformuotos, ant kurių yra korozijos ar skysčių dėmių pėdsakų.
•Naudoti ir parduoti savadarbes pirotechnikos priemones.

Pramoginiai fejerverkai - tai įvairūs pirotechnikos gaminiai kurie pagal LR respublikoje galiojančius teisės aktus priskirti I, II, III arba IV pavojingumo klasei. Pavojingumo klasė mustatoma pagal sprogaus mišinio kiekį esantį viename gaminyje.

delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas