Kodėl verta pasirinkti Junkers šilumos siurblį?

Daugiau nemokamai gaunamos energijos
Geoterminio siurblio esminis komponentas yra kompresorius. Junkers šilumos siurbliuose naudojami labai efektyvūs Mitsubishi sliekinio tipo kompresoriai, pasiekiantys naudingo veikimo koeficientą iki 5,0. Tai reiškia, kad sunaudojus vieną kilovatvalandę elektros energijos, bus pagaminama iki 5,0 kilovatvalandžių šiluminės energijos.

Daugiau karšto vandens
Standartinė maksimali Junkers šilumos siurblių tiekiamo šildymo srauto temperatūra yra 65 °C. Ši savybė leidžia naudoti Junkers šilumos siurblius ne tik naujuose namuose, tačiau ir senų pastatų šildymo sistemų atnaujinimui. 65 °C temperatūros šildymo srautas užtikrina maždaug 45 % didesnio buitinio karšto vandens kiekio paruošimą ir didesnį šilto vandens komfortą.

Mažiau triukšmo
Visi Junkers geoterminiai šilumos siurbliai dirba ypatingai tyliai, nes Mitsubishi patentuota technologija garantuoja optimalų kompresoriaus darbą Ši savybė leidžia instaliuoti Junkers šilumos siurblius gyvenamosiose patalpose be jokių triukšmingumo problemų.

Junkers didžiuojasi galimybe pasiūlyti, iš žemės gaunamos šilumos, siurblių asortimentą. Šie siurbliai leidžia pasinaudoti atsinaujinančios ir saugojančios ekologinę pusiausvyrą energijos privalumais.

Pažangiausiu būdu gaunamos, švariausios ir saugiausios šilumos šaltinis yra tiesiogiai prieš jūsų namą – tai žemė. Žemė yra neišsemiamas energijos šaltinis, leidžiantis mums visus metus naudotis nemokama geotermine energija. Su Junkers šilumos siurbliais, nulemiančiais technologijos tendencijas, jūs galite naudotis šiuo energijos šaltiniu šildymo ir karšto vandens poreikiams užtikrinti.

Visiškai nepriklausomas ir perspektyvus energijos šaltinis

nepriklausomybė nuo dujų, naftos ir kieto kuro
mažas energijos kainų didėjimo poveikis
grunto šiluma patikimai tiekiama 365 dienas per metus

Komfortas ir saugumas

dirba visiškai automatiniu režimu
nėra kokių nors kuro tiekimo sandėliavimo ir krovimo problemų
nėra degimo, aukštų temperatūrų ir teršalų emisijos

Ypatingas ekonomiškumas

mažiausia šildymo kaina, iki 3/4 energijos gaunama nemokamai
sistemai beveik nereikalinga techninė priežiūra, mažos eksploatavimo išlaidos
nereikalingos investicijos dujų vamzdynui, kuro sandėliavimui ir dūmtraukiui

delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas