Kieto kuro katilai "SOKOL" jau "Santeroje"

2011m. spalį “Santera” tapo oficialiu lenkų gamintojo Metal-Fach atstovu Lietuvoje ir siūlo platų kieto kuro katilų “Sokol” pasirinkimą. “Santeroje” įsigytiems katilams suteikiama gamintojo garantija (garantinį ir pogarantinį aptarnavimą atlieka “Santera”).
Metal-Fach įmonė, įkurta 1989m., gamina žemės ūkiui skirtas mašinas ir įrangą, įvairias priekabas, taip pat kieto kuro katilus. Visi įmonės gaminiai turi atitikties deklaracijas. Įmonė savo produkcija prekiauja daugelyje ES šalių.

SDG, SE tipo katilai
Katilų SOKOL kuras - tai lapuočių mediena neviršijanti 20% drėgnumo, o taip pat akmens anglis. SDG tipo katilai pritaikyti lapuočių medienai deginti vadinamojoje viršutinio ir apatinio deginimo sistemoje. SE modelio katilai yra viršutinio (tiesioginio) degimo.
Apatinis degimas vyksta prie užpakalinės degimo kameros sienos. Sudega ir smilksta ne visa kuro apimtis, o tik ta dalis, kuri yra ant grotelių. Vykstant degimo procesui kuro lygis palengva mažėja. Viršutinis degimas pasireiškia tuo, kad pradeda smilkti visas įkrovos tūris. Išmetamosios dujos pereina per specialiai prailgintus konvekcinius kanalus patalpintus viršutinėje katilo dalyje. Katilai pritaikyti darbui tiek atviroms gravitacinėms, tiek priverstinės apytakos vandens sistemoms, turinčioms reikalavimus atitinkančią apsaugą. Aukščiausia vandens temperatūra katile 95*C,leistinas didžiausias slėgis 1,5 bar.Katilai gali būti komplektuojami su elektroniniu valdikliu ir ventiliatoriumi.

SEG, SD DUO BIO tipo katilai su automatiniu kuro padavimu

Plieniniai vandens katilai su automatiniu kuro padavimu pritaikyti centriniam šildymui ir karšto vandens ruošimui namuose, ūkinėse patalpose, prekybiniuose punktuose, komerciniuose pastatuose ir kitur. Juos galima montuoti naujose ir seno tipo šildymo sistemose. Kuras paduodamas automatiškai sliekine pavara, reduktoriaus pagalba. Degimo procesas, valdomas elektroniniu valdikliu, vyksta degiklyje (ketinė retorta). Degimui reikalingą orą į degimo kamerą pučia ventiliatorius. Įkūrus katilas nereikalauja pastovaus aptarnavimo, o jo eksploatacija gali vykti visą šildymo sezoną. Katilas taip pat gali dirbti po šildymo sezono, šildant vandenį ūkiniams poreikiams. Šie žemos temperatūros centrinio šildymo katilai rekomenduojami tiems vartotojams, kurie ieško naujoviškų, ekologiškų kieto kuro sudeginimo sprendimų. Tai konstrukcija pritaikyta efektyviam akmens anglies granulių (5-25 mm ir parametrų pagal PN-82/G970013), o taip pat medienos granulių (parametrai pagal DIN51731 normą) sudeginimui.

delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas