Aminotherm termoputa

Oro tarpo sienoje šiltinimas ekovata, mineraline vata gali būti ne toks efektyvus būdas, nes oras, nors ir lėčiau, bet cirkuliuos tarp užpildo granulių, ištraukdamas nemažą dalį šilumos. Tačiau šiai dienai yra pažangesnė šiltinimo medžiaga – termoputa. Šiltinimas termoputomis užpildys namo oro tarpą, nepažeidžiant fasado apdailos. Tuščiame sienų oro tarpe vyksta oro cirkuliacija, kuri yra didžiausias šilumos nuostolių šaltinis. Oro cirkuliaciją galima sustabdyti sienų oro tarpą užpildžius termoiziliacine medžiaga – termoputomis. Termoputa – geriausia priemonė apšiltinti senus pastatus, apmūrytus medinius namus. Neapsigaukite skelbiama mažesne termoputos kaina. Mažesnė kaina ne rodo, kad galų gale mokėsite už oro tarpo šiltinimą mažiau. Dažnai maža kaina gali rodyti pačių pigiausių, kitaip, prasčiausių medžiagų naudojimą. Taip pat, tai gali rodyti ribotą atsakomybę už atliktus darbus.

ORO TARPŲ ŠILTINIMAS

Visiškai sustabdys oro cirkuliaciją tarpuose; Nedidins savo tūrio sienose, kad nebūtų pažeistos sienos konstrukcijos; Yra hidrofobiškos, praleidžia garus ir leidžia sienoms „kvėpuoti“ ; Atitinka aukščiausius degumo klasės reikalavimus, tai rodo, kad termoputos neprisideda prie liepsnos plitimo (perdavimo).

KOKYBĘ GRINDŽIANTYS DOKUMENTAI

UAB „Termas“ atlieka oro tarpo šiltinimą termoputomis. Izoliacinės injektuojamos šiltinimo putos tiesiogiai tiekiamos iš Vokietijos Aminotherm gamintojų. Sertifikatas atitinka, keliamus europinius reikalavimus, kurie grindžiami tyrimais, bandymais, skaičiavimais ir įvertinimu, vadovaujantis nacionalinių teisės aktų ir Europos vertinimo dokumentų – EAD (ar Europos techninio įteisinimo rekomendacijų – ETAG naudojamų kaip EAD) nuostatomis. Vokietijos gamintojų termoputos tarpo šiltinimui atitinka visus saugos reikalavimus, kuriuos įrodo parengti duomenų saugos lapai, atitinkantys Europos Sąjungos standartus. Suteikiamos garantijos pagal Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.698 straipsnį – 10 metų – esant paslėptų statinio elementų (konstrukcijų, vamzdynų ir kt.).

TECHNOLOGINIS PRANAŠUMAS

Siekiame savo darbus atlikti profesionaliai, todėl didelį dėmesį skiriame ne tik kokybiškoms sertifikuotoms medžiagoms, bet kokybiškam darbui. Oro tarpo šiltinimas, kaip paslėpta konstrukcijos dalis, reikalauja aukšto profesionalumo apšiltinimui. Sienų tarpo užpildymas kiekvienu atveju gali būti skirtingas ir turėti technologinių ypatumų, tad atlikus šiltinimo darbus be patirties, galima patirti tik daugiau žąlos. Profesionalus šiltintojas turi mokėti tarpo užpildymo technologiją, apšiltinti nepažeidus namo fasado, nepalikti neužpildytų vietų, kokybiškai pūsti putas į kitas oro tarpe, esančias medžiagas (kaip ekovata, spaliai, polistireno granulės), išgręžti skyles šiltinimui pagal technologiją nurodytais atstumais. UAB „Termas“ atlikti 2013 m. Vokietijos gamintojų Aminotherm oficialūs profesionalūs darbuotojų mokymai dirbti su izoliacinių medžiagų – termoputų įranga. Be atliktų profesionalių mokymų, darbuotojų įgyta 11 darbo metų praktinė patirtis, garantuoja atliktų darbų kokybę. Atlikti įvairūs bandymai įsivertinti termoputų galimybes apšiltinti oro tarpus, jei tarpuose kitos medžiagos.

ŠILTINIMO TERMOPUTOMIS PROCESAS

Gręžiamos 16 – 18 mm skylutės į plytos siūlę, nepažeidžiant plytos. Gręžimo tvarka: pradedant nuo sienos kampo nuo 30 iki 50 cm iš šono ir nuo 30 iki 50 cm nuo pagrindo lygio. Kiekvienas sekantis gręžimas maždaug kas 1 metrą į šoną ir 0,7 m į viršų. Esant kliūtims oro tarpe, arba nevienodam oro tarpo pločiui skylučių kiekis didinamas. Kokybės patikrinimas: prieš pradedant užpildyti ertmę, turi būti atliktas bandymas su pagaminta puta. Kokybei patikrinti, yra sklandžiai užpildomas 5 litrų plastikinis kibiras, grynasis svoris turi būti tarp 200 ir 230 gramų, bandymui paimti tara gali būti ir mažesnė, svoris turi būti atitinkamai mažesnis. Užpildymas: pirmiausia užpildomos angos apatinėje eilėje. Visiškam ertmės užpildymo stebėjimui, naudojamos indikatorinės lazdelės. Nuo apatinės skylutės pildoma tol, kol viena indikatorinė lazdelė pradeda judėti, tai parodo, kad putos pasiekė gretimą skylutę. Tokiu būdu sluoksniais užpildomas oro tarpas nuo apačios laipsniškai kylant aukštyn. Užbaigimas: Visos užpildytos skylutės turi būti užsandarintos mūro mišiniu po atliktų darbų.


Renkantis specialistą svarbu atkreipti dėmesį į:

KOKYBIŠKAS SERTIFIKUOTAS MEDŽIAGAS, ATITINKANČIAS SAUGOS REIKALAVIMUS.
DARBUOTOJŲ APMOKYMUS IR PATIRTĮ, ĮRODANČIUS JŲ ĮGŪDŽIUS.
TECHNOLOGINIUS YPATUMUS, JOG ŠILTINIMO PROCESAS BŪTŲ VYKDOMAS PAGAL GAMINTOJŲ NURODYTUS REIKALAVIMUS.

delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas