Nemokami skelbimai

Portale www.de2.lt įdėsite nemokamą skelbimą lengvai ir greitai.
Nėra skelbimų tikrinimo (administracijos patvirtinimo) - mes tikime vartotojų sąmoningumu. Ir nesprendžiame už vartotojus kas teisinga, o kas ne.Ir  kam daryti tai ko neįmanoma išvengti, visada išliks tikimybė, kad skelbimas gali būti neteisingas pvz. daiktas jau parduotas, bet skelbimą pamiršta ištrinti.
Nėra aplink skelbimus ir mažai kam reikalingos įvairios informacijos ir google reklamų.Kas dažnai tik blaško dėmesį, o naudos jokios neduoda.
Nėra privalomos vartotojo registracijos, daugybės filtrų (rajonas, gatvė ir t.t), skelbimo galiojimo terminų, nėra  ,,iššokančių” reklamų su sunkiai surandama išjungimo ikona.
Nėra skelbimo parodymo (perskaitytas) skaitiklio ir kitos mažai vartotojams reikalingos informacijos. Įdėjusiam skelbimą svarbu ne skaičius žmonių perskaičiusių skelbimą, bet skelbimo efektyvumas. Vienintelis žmogus, susidomėjęs skelbimu gali tapti Jūsų skelbime nurodyto daikto pirkėju, paslaugos vartotoju ir t.t. Kaip ir iš šimto dviejų perskaičiusių skelbimą gali neatsirasti nei vieno Jūsų kliento.
Manoma, kad po 20-50 dienų nuo skelbimo paskelbimo, skelbimo informacija būna 70-80% ,,pasenusi” , skelbimas tampa neaktualus. Dėl šios priežasties www.de2.lt  nėra nemokamų skelbimų galiojimo laikotarpio pasirinkimo. Portale www.de2.lt  skelbimai automatiškai ištrinami po 90 dienų nuo skelbimo įdėjimo dienos. Ateityje žadame skelbimų galiojimo laikotarpį nuo 90 dienų sutrumpinti iki 60 dienų.
Jeigu norite anksčiau ištrinti Jūsų įdėtą skelbimą parašykite info@de2.lt  .Registruoti vartotojai, turi galimybę skelbimą  trinti savarankiškai .
Mums svarbus ne skelbimų kiekis, bet jų informacijos teisingumas (aktualumas) ir lengvas, greitas dominančio skelbimo suradimas.
Kam vargti su paieškos kategorijomis(filtrais) jeigu galima skelbimą surasti raktažodžių pagalba.

 

 

delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas