Reklamos savitarna

skelbimai imoniu reklama www.de2.lt logotipas


Su malonumu pristatome Jums naujai sukurtą, pirmą Lietuvoje reklamos svetainę, kurioje reklamuotis ir skleisti informaciją apie savo veiklą galite SAVARANKIŠKAI.
Tinklapyje galėsite patys paskelbti apie savo įmonę ir pateikti nuolaidų kuponus potencialiems klientams.

www.de2.lt galite:
1.  Įdėti įmonės logotipą.

2.  Pateikti visus reikiamus duomenis ryšiams.

3.  Pateikti, keisti ir atnaujinti informaciją apie savo paslaugas ar prekes.

4.  Publikuoti su Jūsų įmonės veikla susijusius straipsnius.

5.  SVARBU! Suteikti nuolaidų tinklapio lankytojams.

Internete ieškodami informacijos apie įmones, dažnai pasigendame platesnės informacijos apie jų veiklą. Paieškai tenka skirti daugiau laiko, o ir radus informacijos, visuomet lieka klausimų.
Reklamuodamiesi tinklapyje www.de2.lt patys nuspręsite, kokią informaciją apie įmonę pateikti, kokioms paslaugoms ir prekėms galite suteikti nuolaidų ir drauge plačiai apie jas paskelbti.
Viena iš svarbių tinklapio ypatybių yra aktyvus besireklamuojančių įmonių logotipų rodymas. Logotipui sukurti ir išreklamuoti įmonės skiria daug lėšų, tačiau ne mažiau svarbu yra ir jo žinomumo palaikymas. Pavyzdžiui, vizualiosios atminties žmonės geriau prisimena ženklus nei žodžius, tad tinklapyje www.de2.lt skraidantys logotipai, tokiems lankytojams tikrai palengvins paiešką. Tam, kad įmonių logotipai taptų dar įsimintinesni, sukūrėme linksmą žaidimą. Jį žaisdami, galėsite laimėti prizų.

Linkime sėkmės ir tikimės gražaus bendradarbiavimo!

delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas