Įmonės dalyvavimas parodoje

imones reklama parodos stendas- www.de2.lt          

Keletas trumpų pastebėjimų įmonėms - parodų dalyvėms.

Prieš priimant sprendimą dalyvauti parodoje, įmonė turi suprasti kokio tikslo sieks dalyvavimu parodoje ir ar bus pajėgi pasiekti maksimalų rezultatą.

Dalyvavimo parodoje tikslai ir jų įgyvendinimas:
Parduoti prekių
, tinka dauguma parodų. Jeigu tai plataus vartojimo prekės, reikalingas didelis stendas, turi būti pakankamai vietos darbuotojams ir pirkėjams, prekėms pasidėti, kasos aparatui, šaldytuvui ir kitai įrangai.
Parodos stendas su kuo mažiau stendo konstrukcijos išsikišimų, laiptelių ir kitų dalykų už kurių pardavėjai ir pirkėjai gali kliūti. Pagrindas ant kurių prekės sudėtos stiprus ir lygus, toks ant kurio stabiliai ir patogiai butų galimybė sudėti prekes. Geras apšvietimas.
Stendo vieta toliau nuo kitų panašių stendų, nes gali susidaryti žmonių grūstys, būti per daug triukšmo.
Reikia numatyti kaip bus saugomos prekės nuo vagysčių, kaip greit galėsite pristatyti trūkstamų prekių. Kaip ir per kur pirkėjai galės prekes išsinešti.
Darbuotojų reikia daugiau ir mokančių bendrauti su pirkėjais, galinčių pateikti smulkią informaciją apie parduodamą produktą, užpildyti garantinį taloną, esant reikalui pademonstruoti kaip veikia prietaisas ( gali reikėti elektros lizdo ar vandens ).
Dauguma personalo gali sudaryti samdyti darbuotojai.

Pristatyti ir reklamuoti naujas prekes ar paslaugas. Tinka specializuotos ar giminingos srities parodos.
Vertėtų pasirinkti tik keletą ( jeigu turite platų asortimentą ) prekių, kurios jūsų nuomone bus įmonei pelningiausios ir gali turėti didelę paklausą ateityje . Toms prekėms ir parodos stendas pritaikomas kartu su visa informacine atributika, turintis detalių ir techninių sprendimų verčiančių parodos lankytojus susidomėti stendu.
Darbuotojai gerai supažindinti su prekių savybėmis, technine informacija.
Darbuotojų skaičius priklausys nuo stendo dydžio ir pristatomų produktų kiekio.
Geriau tik įmonės darbuotojai.

Susitikti su potencialiais pirkėjais, specializuota paroda. Stendas tvarkingas, minimalistinis, su keletu atskirų kambarėlių skirtų pokalbiams. Ekspozicija tik ta kuri skirta potencialiems klientams.
Darbuotojai įmonės, galintys suteikti ne tik informaciją apie produktus, bet ir apie apmokėjimo, pristatymo ir kitas sąlygas.
Šiuo atveju geriau mažiau darbuotojų bet kompetetingų.

Sudaryti pirkėjams galimybę palyginti savo pasiūlymus su konkurentų. Stendas panašus kaip susitikime su potencialiais pirkėjais.
Reikėtų pasistengti turėti visus produktus tų segmentų kurie bus pas konkurentus. Klaida būtų stende turėti techninėmis charakteristikomis ir kaina “ silpnesnius “ produktus už pristatomus konkurentų 

Susitikti su visuomenės informavimo priemonių atstovais – stendas tvarkingas, švarus ir pagal galimybes kuo didesnis. Forma ir dydis svarbu, tai asocijuojasi su klestinčia įmone, užtikrina galimybę laisvai, patogiai atlikti filmavimą.
Ekspozicijos išdėliojimas turi atitikti temų pristatymo žiniasklaidai seką.
Prieš gaminant stendą vertėtų labai pagalvoti apie spalvas ir stendo formą. Reikėtų vengti stende smulkių detalių ir gaminių, tai video reportaže gali atrodyti kaip netvarka.
Asmuo bendraujantis su žiniasklaida turi būti labai tvarkingos išvaizdos. Šiuo atveju svarbiau ne geras pristatomo produkto išmanymas, bet laisvas bendravimas ir rišlus kalbėjimas.
Akcentai turėtų būti siūlomo produkto nauda, ekologiškumas, firma gamintoja, mokslininkų rekomendacijos, patentai, sertifikatai, draudimo garantijos.
Turint daugiau laiko galima smulkiau pristatyti produktą, pabrėžiant tas produkto savybes kurios jūsų manymu aktualios daugumai jūsų klientų.

 Atlikti rinkos tyrimus – galima apseiti be stendo. Darbuotojai visi gali būti samdomi.

                                                                                                                                                                                                                              

 

 

 

delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas