Kaip įvertinti buhalterinės apskaitos darbų kokybę?

„Tik laikas parodo gerų buhalterių pėdsakus.“

Todėl yra labai sunku įvertinti buhalterinių apskaitos paslaugų kokybę einamuoju metu. Viena vertus, vadovai neturi buhalterio vertinimo kriterijų, antra vertus, neturi tinkamos kompetencijos įžvelgti buhalterio daromas klaidas. To rezultate, perdavus apskaitą nepakankamą kompetenciją turinčiam buhalteriui, yra daromos klaidos, kurios ilgainiui yra sunkiai ištaisomos ir sąlygoja įmonės nuostolius.

Nekokybiškai teikiamos paslaugos požymiai…
Skolos. Parodymai nesutampa su kliento/tiekėjo parodymais (Pavyzdžiui, įmonės buhalterio turima skolų tiekėjams suma nesutampa su faktine skola, arba pagal buhalterijos duomenis rodoma skola, o iš tikrųjų jūsų įmonė skolų neturi).
Mokesčiai. Nesutampa nesumokėtų mokesčių likučiai su jūsų apskaitos parodymais (Pavyzdžiui įmonės apskaitoje užfiksuota galutinė mokėtinų mokesčių suma nesutampa su mokesčių inspekcijos turimais duomenimis, tai požymis kad neteisingai deklaruojami mokesčiai).
Esate neinformuojami iš anksto apie finansinę įmonės situaciją:
apie pelną ir mokėtinų mokesčių dydį informuoja ne laiku ir nekonkrečiai (pavyzdžiui įmonė dirba pelningai, bet vadovas nėra informuojamas apie rezultatus ir apie mokesčių sumas, kurias jam teks mokėti, taip jis negali planuoti savo pinigų srautų);
esame retai ir ne laiku informuojami apie piktybines skolas;
vėluojama sutikrinti faktinį kasos likutį (faktinis kasos likutis turi sutapti su buhalterinės apskaitos informacija, jei jis nesutampa, reiškia yra kasos operacijų pažeidimai, už kuriuos yra numatytos baudos);
vadovybės veiksmų pasekmės jums yra išaiškinamos ne detaliai ir neaiškiai (pavyzdžiui už gerą darbą savo darbuotojui vietoje premijos padovanojate poilsinę kelionę, turite detaliai ir konkrečiai išsiaiškinti tokio sprendimo mokestines pasekmes);
Sandėlio likučio kiekinės ir suminės išraiškos nesutampa su faktinėm atsargom (pavyzdžiui jei sandėlyje yra prekių už 10 000 Litų, tai ir pagal buhalterijos duomenis turi būti 10 000 litų).
Nesutampa faktinis kuro likutis su apskaitoje esančiai įrašais (jei imonė turi du lengvuosius automobilius, mėnesiui pasibaigus kuro dažniausiai negali būti daugiau nei 140 ltr., nes netilptų į kuro talpyklas, todėl ir pagal buhalterijos duomenis kuro neturėtų būti daugiau).
Nepasinaudojama legaliais mokesčių optimizavimo būdais, nepasinaudojama mokesčių lengvatomis (pvz. Personalinės įmonės).
Prisijunkite prie duomenų bazės
Virtuali darbo vieta - suteikiame išorinį el. prisijungimą prie mūsų serverio - iš bet kurio taško, turint internetą. On-line režimu matote ir galite atlikti visas operacijas: peržiūrėti apskaitos duomenis, ataskaitas, vykdyti pardavimo operacijas, pirkimus, pavedimus ir pan.
Buhalterinės apskaitos paslaugos kaina
Pateikę preliminarią informaciją apie jūsų įmonės buhalterinę apskaitą sužinosite apytikslę paslaugų kainą.
Verslas taupo!
Bet ne kokybės ir saugumo sąskaita.
Visiems naujiems klientams 20 % nuolaida visoms paslaugoms
Daugiau informacijos www.gerosbuhalteres.lt

 

delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas