Guminė membraninio tipo paviršiaus danga

• Padengimas gumos membrana yra vienas naujausių techninių sprendimų, siekiant apsaugoti paviršių nuo išorinio poveikio.
• Elastinga, tvirtai sukimbanti su paviršiumi medžiaga yra naudojama dažniausiai apsaugoti metalinį, betoninį, medinį ar turinti sąlytį su cheminėmis medžiagomis, paviršių. Bekvapė ir netoksiška guminė mebrana susideda iš dviejų netoksiškų, bekvapių, karščiui iki 120 C atsparių komponentų, kurie apsaugo paviršių ir aplinką dengimo bei eksplotacijos metu.

• Daugumai šiuo metu esančių paviršiaus dengimo medžiagų ir dengimo metodų reikalingas specialūs cheminiai ar techniniai tvirtino ir jungimo būdų sprendimai, kurie dažnai tampa dangos medžiagų ir tvirtinimo defektais, todėl greitas paviršiaus padengimas vientisa membranine gumine danga yra išeitis išvengti sujungimo, skylimo, trūkinėjimo ir atsiskyrimo nuo paviršiaus problemų.
• Skystoji membrana pagal užsakovo poreikius gali būti pritaikyta ir naudojama apsaugoti nuo išorinio poveikio įvairiose pramonės sektoriuose: kasybos, laivų, žemės ūkio, statybos, aplinkosaugos srityse.

*Padengimas: Priklausomai nuo dengiamo paviršiaus liejama purškimo būdu 0,5 - 3mm storio gumine danga.

delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas