Nemokami skelbimai – www.de2.lt

skelbimai imoniu reklama www.de2.lt logotipas1. Gerbdami portalo www.de2.lt lankytojus, kurie talpina nemokamus skelbimus, mes skelbimų  netikriname, portalo lankytojai gali laisvai įdėti norimą savo skelbimą, skelbime nurodydami tik tokią  informaciją, kurią nori. Nereikalinga registracija, kuri užima daug laiko. Nėra privaloma skelbti savo tel. nr. ar el. pašto adreso, norint sėkmingai paskelbti nemokamą skelbimą. Galima skelbti aktyvią savo svetainės nuorodą kas labai palengvina kitiems lankytojams apsilankymą Jūsų interneto svetainėje. Aktyvi svetainės nuoroda padeda interneto paieškos sistemoms (vorams) lengviau aptikti ir reitinguoti Jūsų svetainę.

Vienintelis prašymas - nedėti vienas po kito vienodo turinio nemokamus skelbimus, nes tai tik trukdo ir erzina kitus www.de2.lt portalo lankytojus. Tai nesuteiks jokios naudos asmeniui, iš eilės išsispausdinusiam pvz.5 vienodo turinio skelbimus.

2.Portalo www.de2.lt administracija lankytojams nežada realiai neįgyvendinamų dalykų, pvz. kad visi nemokami skelbimai yra teisingi. Visada išliks žmogiškasis faktorius, t. y. neteisingai parašytas tel.nr., pamirštas panaikinti skelbimas, kada jau daiktas parduotas ar nupirktas ir t.t.
Kam žadėti, jeigu negalima įgyvendinti. Meluoti, kad privilioti daugiau lankytojų?

p.s kviečiame naudotis mūsų paslaugomis:NEMOKAMI SKELBIMAIREKLAMA INTERNETE

Savo pastabas ir pasiūlymus parašykite info@de2.lt
Linkime sėkmės

delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas