Žiedai iš volframo

„OG rings“ vestuviniai žiedai gaminami iš volframo ir anglies mišinio – volframo karbido, tačiau paprastumo dėlei vadiname juos tiesiog volframo žiedais.

Volframo karbidas – viena iš tvirčiausių medžiagų žemėje. Išskirtinės lydinio savybės garantuoja, kad vestuviniai žiedai niekada nesusibraižys, nepraras formos ar spalvos. Pasirinkę vestuvinius žiedus iš volframo karbido, galėsite būti tikri, kad net po 100 metų jie atrodys lygiai taip pat, kaip vestuvių dieną.

Nors mes nerekomenduojame bandyti subraižyti ar kitaip sugadinti Jūsų vestuvinio žiedo, volframo karbidas gali išties daug ištverti. Moso mineralų kietumo skalėje volframo karbidui skiriama tarp 8 ir 9 balų (kiečiausias žemėje deimantas įvertintas 10čia balų). Todėl žiedą pažeisti įmanoma tik naudojant medžiagas, kurios kietumo skalėje yra aukščiau už volframą (deimantas, korundas). Kasdien dėvint žiedą jį įbrėžti ar sulankstyti yra praktiškai neįmanoma. Visgi nutikus nelaimingam atsitikimui specialistai galės pašalinti žiedą naudodami specialias deimantines žirkles arba galėsite pasinaudoti specialaus suspaudimo replėmis (vise grip), kaip aprašyta dažnai užduodamų klausimų skyrelyje.

delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas