Taupyti šildant vandenį

Taupyti išlaikant vandens komforto lygį? Apsispręskite energijos požiūriu veiksmingos alternatyvos naudai. Siūlome individualius sprendimus Jūsų namams.
Patikimas karšto vandens komfortas
Kūno priežiūrai kasdien sunaudojame iki 180 litrų karšto vandens. Todėl būtinas optimalus sprendimas, kaip paruošti karštą vandenį, kad galėtume mėgautis karšto vandens komfortu be didelių energijos sąnaudų. Todėl „Junkers“ siūlo Jums taupius ir komfortabilius sprendimus – šiuolaikiškus dujinius vandens šildymo įrenginius. Galėsite nemažai sutaupyti, bet neprivalėsite atsisakyti įprasto šilto dušo bet kuriuo metu.
Dujinių vandens šildymo įrenginių veikimo būdas
Paprastai vanduo sušildomas atsargai. Mūsų dujiniai vandens šildymo prietaisai veikia pagal energiją taupantį pratekėjimo principą. Atsukus atitinkamą vandens čiaupą, tekėdamas per įrenginį šaltas vanduo sušildomas ir pateikiamas. Šildymas vyksta tik tada, kai iš tikrųjų reikalingas karštas vanduo. Tokiu būdu išvengiama vandens išankstinio paruošimo šilumos praradimų. Taip sutaupomi pinigai ir saugoma aplinka.
Sluoksniavimosi technologijos pranašumai
Sluoksniavimosi technologija yra metodas, kuris naudojamas netiesiogiai šildomoms karšto vandens ruošimo talpykloms, kombinuojant jas su dujiniais vandens šildymo įrenginiais. Netiesiogiai šildomos karšto vandens ruošimo talpyklos sušildo vandenį tik tuomet, kai to reikia. Šis metodas turi tam tikrų pranašumų:
•nėra nereikalingų šilumos ir energijos praradimų;
•dėl energijos taupymo mažiau teršiama aplinka;
•trumpesnis vandens sušildymo laikas;
•individualus karšto vandens paruošimo reguliavimas.

delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas