Kaip taupiai apsipirkti


Didelės maisto ir kitos parduotuvės stengiasi pirkėją pritraukti įvairiomis akcijomis, nuolaidomis ir reklamomis, lyg atrodytų, kad daug kas vos ne už kelis centus parduodama.
Kai ruošiamies apsipirkti, pvz. maisto produktų, pirmiausia reikėtų susidaryti sąrašą, kad nepripirktumėte turimų ir nereikalingų prekių. Pasiimkite tiek pinigų, kiek tikrai galite išleisti. Bankomato kortelę geriau palikti namuose. Neikite apsipirkti, kai jaučiate alkį, nes gražiai supakuotos prekės, malonūs kvapai dar labiau žadina apetitą.
Savaitgaliais, ar po darbo, būna daugiau pirkejų, todėl venkite apsipirkinėti kartu su vaikais. Mažyliai iš nuobodumo pakeliui prie kasos, randa įvairių jiems reikalingų skanumynų ir kitų nelabai reikalingų daiktų, kurie dažnai perkami iš meilės ar noro išvengti vaiko ašarų. Dar didesnis pavojus būna sukuriamas parduotuvių kompleksuose, kur gražiai vitrinose reklamuojami rūbai. Ten maloniai šilta, maloni muzika, malonūs kvapai, malonios pardavėjos. Čia didžiausias pavojus moters piniginei, o vyrams - adrenalino šimtaprocentinis šaltinis!  Žinoma, kad moterys pasiruošusios atitinkamą sumą mokėti už gražius rūbus, bet reikia iš karto pagalvoti, ar tas rūbas tikrai reikalingas ar jis vertas tos kainos, kokia bus galimybė jį priderinti prie kitų rūbų. Kartais būna sunku mielai pardavėjai pasakyti, kad man šio rūbo nereikia. Išeitis iš tokios padėties: klausimas kokių spalvų turite ir apgailestavimas, kad kaip tik norėjote tos spalvos kurios nėra, pasakymas, kad neturite tiek grynų pinigų, o banko kortelę pamiršote.
Ieškant pigesnės prekės, reikia nepatingėti pasilenkti žemiau, nes aukščiau dažnai būna sudėtos brangesnės.
Kai būna kvepalų pardavimo nuolaidos, akcijos, išpardavimai atkreipkite dėmesį i kiekį, kiek mililitrų, tada galėsite palyginti su jums jau pažystama kaina, ar kaina kvepalų, kurie parduodami be akcijos.
Perkant brangesnius daiktus patartina neskubėti pirkti, netikėkite iš karto pardavėjų - konsultantų pasakymais:  tai labai perkama, aš ir mano draugas labai patenkinti tuo daiktu, liko tik dvi tokios prekės, dabar greit galime pristatyti į namus. Geriau dar pagalvoti, apsvarstyti ar tikrai tas daiktas reikalingas, ar jam yra vietos, kokią pinigų sumą galite išleisti.

 

NUOLAIDOS|AKCIJOS|IŠPARDAVIMAI

delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas