Įmonių katalogų reikšmė

skelbimai imoniu reklama www.de2.lt logotipasAnksčiau įmonių katalogai atliko interneto paieškų sistemų darbą, suklasifikuodavo įmones pagal veiklos sritis pvz. statyba, medicina ir t.t. Katalogo lankytojas galėdavo lengvai surasti statybos įmones vienoje vietoje su jų rekvizitais ir informacija apie įmonę. Jeigu atkreipsite dėmesį į lankytojų atverstų puslapių skaičių, daugumos katalogų, šis vidurkis yra tik 1,9 - 2,1 puslapio. Kitaip tariant, tai buvo paprasta įmonių duomenų kaupykla ir jokiu būdu tai nebuvo ir šiuo metu negalima vadinti įmonių reklama. Kodėl negalima vadinti reklama? Ar įsivaizduojate tokį pasiūlymą reklamai: sumokėkite pinigus, o mes padarysime stendą su Jūsų įmonės reklama ir laikysime jį savo sandėlyje.
Kiek gali atsirasti norinčių apsilankyti taip vadinamame sandėlyje ir pamatyti Jūsų ir kitų reklaminius stendus ir kiek iš jų taps Jūsų klientais?

Reklama yra čia, reklamos savitarnos kataloge www.de2.lt. Dažnai matomi įmonių logotipai suteikia galimybę pirmiau būti pastebėtiems ir užmegzti ryšį su potencialiais prekių ir paslaugų pirkėjais. Be to, svetainės lankytojai ne tik gali ieškoti įmonių, bet turi galimybę naudotis paslauga nemokami skelbimai, ieškoti straipsnių bei žaisti žaidimą „Logotipas“. Visa tai padeda dar  geriau įsiminti besireklamuojančias įmones.
Svetainės www.de2.lt dizainas paprastas, siekiant, kad įmonių logotipai nesusilietų su svetainės dizainu. Nėra ir netikėtai iššokančių reklamų, kad jos neužgoštų kitų įmonių, kurios reklamuojasi www.de2.lt svetainėje. Jeigu norite patalpinti reklamą, spauskite čia.
Šiuo metu visą darbą už katalogus atlieka modernios interneto paieškos sistemos. Jeigu ieškote tam tikros veiklos įmonių,  tai jas suklasifikuotas jau ir rasite internete.


Dabar įmonių katalogai dar reikalingi:

Įmonėms
kurios ieško užsienio partnerių . Tai katalogai yellow pages ir juose būti tikrai verta.
Įmonėms neturinčioms internetinės svetainės. Tačiau tuos pinigus, kuriuos reikia mokėti įmonių katalogo administratoriams, tikslinga skirti internetinės svetainės sukūrimui.
Įmonėms kurios lankosi, kad pasirinktų el.pašto adresų kuriais vėliau siuntinėja savo verslo pasiūlymus kitoms įmonėms. Ir manoma, kad jie sudaro pagrindinį lankytojų skaičių, tačiau iš to jokios naudos įmonėms esančioms kataloge.
Asmenims ar įmonėms atliekančioms mokslinius tyrimus ar renkančių statistinius duomenis.
Suprantama, kad yra ir vartotojų kurie mieliau naudojasi įmonių katalogais ieškodami tam tikros veiklos reikalingos įmonės ir tampa įmonės klientais. Bet manoma, kad ateityje tokių lankytojų skaičius tik mažės.

Pajausk reklamos dejimo nauda- www.de2.lt

 

Kviečiame naudotis kitomis paslaugomis: NEMOKAMI SKELBIMAI | ĮMONIŲ KATALOGAS |

delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas