UAB Bevi


Žiūrėta: 2936
Elektros prekės

aprašymas :

Elektros mašinos visada buvo BEVI darbo šerdis. Taip ir lieka toliau! Mes dirbame pagal Kokybės Valdymo ir Aplinkos Tvarkymo Sistemos standartus ISO9001-2000 ir ISO 14001. Viskas atliekama garantuojant produktų geros kokybės produktų gamybą ir platinimą saugiausiu aplinkai būdu. Mes visą laiką plečiamės ir paskutinės įmonės yra įkurtos Estijoje ir Lietuvoje. Mes tvirtai tikime mūsų artimomis rinkomis, dabar jau įskaitant ir Pabaltijo valstybes. Mūsų klientams tai reiškia, kad mes turime visapusišką atstovavimą abiejose regionuose Skandinavijoje ir Pabaltijo valstybėse.

adresas : Savanorių pr. 219
miestas : Vilnius
telefonas : +370 5 2611112
el. paštas :
internetinė svetainė : http://www.bevi.lt

BEVI šiandien yra vienas iš dviejų didžiausių elektros variklių tiekėjų tiek Švedijos, tiek Skandinavijos, bei Pabaltijo rinkose. Be elektros variklių BEVI grupė taip pat tiekia didelį asortimentą reduktorių bei motoreduktorių, dažnio keitiklių, švelnaus paleidimo įrenginių ir izoliacinių medžiagų. Staklių gamintojai yra daugiausiai tarp BEVI grupės klientų, bet daug įvairių pramonės šakų taipogi aptarnauja BEVI.
Prekinio Ženklo kategorija: Elektros prekės
Aprašymas:

BEVI šiandien yra vienas iš dviejų didžiausių elektros variklių tiekėjų tiek Švedijos, tiek Skandinavijos, bei Pabaltijo rinkose. Be elektros variklių BEVI grupė taip pat tiekia didelį asortimentą reduktorių bei motoreduktorių, dažnio keitiklių, švelnaus paleidimo įrenginių ir izoliacinių medžiagų. Staklių gamintojai yra daugiausiai tarp BEVI grupės klientų, bet daug įvairių pramonės šakų taipogi aptarnauja BEVI.Atgal
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas