STOVYKLOS www.stovyklos.info

€ 100.00

"PAŽINK SAVE" STOVYKLOS KLAIPĖDOJE

Kodėl vadinasi "pažink save"? Nes šiose stovyklose vaikams mes norime parodyti kiek daug jie turi talentų ir gabumų. Ir galbūt net vaikai patys to nežino. Bet šiose www.stovyklos.info stovyklose jie gali išbandyti daug veiklų ir atrasti pačias mėgiamiausias. Todėl paskubėkite registruotis, nes vietų skaičius ribotas. Galite rinktis dienos stovyklą ar su nakvyne Klaipėdoje, o taip pat šiais metais stovyklausime nuostabiame galtos kampelyje - Pervalkoje ant marių ir jūros kranto.

"PAŽINK SAVE" STOVYKLOS UNIKALIOS NES:

jose gali dalyvauti įvairių pomėgių turintys vaikai ir stovyklos metu pasirinkti mėgiamą užsiėmimą. O rinktis galima iš aikido ir riedlenčių sporto, meno ir kūrybinių užsiėmimų, kalbų ir technologinių užsiėmimų.
Palikite savo kompiuterius ir mobiliuosius telefonus ir skubėkite į stovyklas vaikams, jūs tikrai nesigailėsite, nes ne tik pažinsite daug naujų dalykų, bet ir susirasite gerų draugų. Nes stovyklos vadovai stengiasi diegti vaikams moralines vertybes, pagarbą draugams ir sau patiems. Todėl čia vaikų laukia draugiška ir nuoširdi aplinka.

Kontaktai:

Internetinė svetainė: www.stovyklos.info

Vitalija
861577132
Miestas: Klaipėda
email
STOVYKLOS www.stovyklos.infoSTOVYKLOS www.stovyklos.infoSTOVYKLOS www.stovyklos.info
delfi logo rgb
facebook
gmail
youtube
lrytas